Menu Zavřeno

Mikuláš 2019

Jako každý rok se blíží zima a s ní Mikulášská nadílka. Proto pro vás připravujeme tradičního skautského Mikuláše a moc rádi vás a vaše děti v podvečer 5. prosince navštívíme.

Stačí jen vyplnit zde objednávací formulář.

7 Comments

 1. Lenka

  Dobrý den,

  odeslala jsem právě přihlášku na Mikuláše a mám na Vás prosbu. Vím, že máte vždy rozmezí 16-20 hodin nebo tak nějak. Vždy nám chodíte mezi posledními kolem 20 hodiny a potřebovala bych to také tak i letos (kvůli besídce dětí). Neradi bychom Vás promeškali, měli bychom být doma po 19 hodině….tak zda bych mohla poprosit o co nejpozdější čas 🙂 Díky Langarová

  • Igli

   Dobrý den, předám vaši informaci dále, předpokládám, že by to mělo být možné.

  • Igli

   Dobrý den pane Zemánek. Je potřeba vyplnit výše uvedenou přihlášku. Přidala jsem do ní kolonku “Poznámka”, kam můžete uvést svůj požadavek ohledně času. Pokud by nebylo možné vám s časem vyhovět, někdo od nás se vám ozve a vykomunikuje s vámi alternativní řešení. Pěkný den. Petra Ondráčková

 2. movies

  How is it possible for you to read minds ? I love morning glory muffins and have the same kid- albeit a girl and 6 who gets up and reads and no amount of pleading to sleep in is getting us anywhere. Dara Kelsey Cranston

 3. filmkovasi

  Good article. It is unfortunate that over the last 10 years, the travel industry has had to deal with terrorism, SARS, tsunamis, bird flu virus, swine flu, as well as the first ever real global tough economy. Through everthing the industry has proven to be strong, resilient along with dynamic, obtaining new solutions to deal with difficulty. There are continually fresh difficulties and possibilities to which the business must yet again adapt and act in response. Steffie Corbett Sikes

 4. kesintisiz

  I precisely desired to thank you very much once again. I am not sure what I would have followed without the actual ideas contributed by you regarding my area. Previously it was a horrifying concern for me, however , taking a look at a new expert strategy you processed it forced me to cry with delight. Extremely grateful for your guidance and then believe you really know what an amazing job you have been carrying out instructing the others all through your webblog. Most probably you have never encountered any of us. Annamaria Tonnie Reese

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *