Menu Zavřeno

Mikuláš 2019

Jako každý rok se blíží zima a s ní Mikulášská nadílka. Proto pro vás připravujeme tradičního skautského Mikuláše a moc rádi vás a vaše děti v podvečer 5. prosince navštívíme.

Stačí jen vyplnit zde objednávací formulář.

4 Comments

 1. Lenka

  Dobrý den,

  odeslala jsem právě přihlášku na Mikuláše a mám na Vás prosbu. Vím, že máte vždy rozmezí 16-20 hodin nebo tak nějak. Vždy nám chodíte mezi posledními kolem 20 hodiny a potřebovala bych to také tak i letos (kvůli besídce dětí). Neradi bychom Vás promeškali, měli bychom být doma po 19 hodině….tak zda bych mohla poprosit o co nejpozdější čas 🙂 Díky Langarová

  • Igli

   Dobrý den, předám vaši informaci dále, předpokládám, že by to mělo být možné.

  • Igli

   Dobrý den pane Zemánek. Je potřeba vyplnit výše uvedenou přihlášku. Přidala jsem do ní kolonku “Poznámka”, kam můžete uvést svůj požadavek ohledně času. Pokud by nebylo možné vám s časem vyhovět, někdo od nás se vám ozve a vykomunikuje s vámi alternativní řešení. Pěkný den. Petra Ondráčková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *