Menu Zavřeno

Benjamínci

Schůzky

Schůzky družiny Skřítků se konají v pondělí 17:00 - 18:30. Pokud není uvedeno jinak, sraz je před klubovnou na Kosmáku.

Jsme parta kluků a holek ve věku 5-7 let a jsme nejmladší družinkou Tvaroženských skautů – Benjamínků. Je nás 15 dětí a jsou na nás čtyři vedoucí.

Říkáme si Skřítci a máme svůj vlastní pokřik, který mluví za vše: „V MECHU A KAPRADÍ, SKŘÍTKOVÉ DOVÁDÍ“

Jsme prostě maximálně živí tvorečkové, kteří si rádi hrají a učí se novým věcem. Proto je pro nás skaut ideálním místem, kde rádi trávíme svůj volný čas:)

Seznam věcí na schůzku

• pití
  • přezůvky (v klubovně je botník, pokud by měl někdo zájem, mohou si děti nechávat přezůvky přes rok v něm)
  • pastelky, nůžky, lepidlo
  • vhodné oblečení – přizpůsobené ročnímu období a počasí. Pokud nám to počasí dovoluje a venku je světlo, snažíme se s dětmi chodit ven, proto Vás prosíme, abyste s touto variantou počítali a děti na schůzku vhodně oblékali. V zimních měsících jsme zpravidla v klubovně.

Pokřik

"V mechu a kapradí skřítkové dovádí"